נוהל שיירה ואחריות כל נהג לבא אחריו

נסיעה בשיירה היא דבר די שגרתי בשטח. בטיולים, לרוב, נצא מעל ל2-3 ג'יפים ולעיתים נמצא את עצמנו לבסוף בתוך שיירה של לפחות 5-10 כלים (ג'יפים) ואף יותר. כנסו למאמר ולמדו מה חשוב לדעת לפני שיוצאים לטיול קבוצתי.

מדריך לנסיעה בחולות ים/ דיונות

מי מאיתנו לא ראה את החולות הזהובים של אשדוד או את הדיונות המאתגרות של ניצנה ואמר לעצמו "איך בא לי להיכנס!!" ? אז שנייה לפני שאתם קופצים ראש אל החול, בואו לקרוא כמה כללים חשובים במדריך קצר וענייני שיעזור לכם לעשות סדר.

מדריך לנסיעה בשטח בוצי

כמה מפתה לעבור בעונת הבוץ ליד השטח ולהכנס לעשות איזו טבילה? אבל מה קורה אם שוקעים או מחליקים? בשביל זה הכנו לכם מדריך מדוייק שיענה לכם על כל שאלה וכל ספק!

מדריך למתחיל בשטח

רכשתם ג'יפ, הגשמתם חלום! אתם רוצים להתחיל לחרוש את הארץ וכל מסלול שטח שאתם רואים. אבל רגע, בואו נלמד ביחד מה עושים ואיך בעצם מתחילים? כתנאי בסיס - עלינו להכיר ולהבין את הרכב שלנו על כל יתרונותיו ומגבלותיו. חשוב שנדע אילו שיפורים יש בו, מה המערכות הקיימות בו, עם מה הרכב מגיע כבסיס מהחברה או לחילופין מה התקינו לו (במידה

איך בוחרים מסלול

טיולי הג'יפים הם כבר מזמן נחלת הכלל. אך כמו בכל דבר, גם בנוף האינסופי, כשאנשים יוצאים לטבע עם הג'יפ, לעיתים נעשות בחירות מוטעות של מסלולים מה שמוביל לא פעם לנזקים חמורים יותר או פחות. בחירה נכונה של מסלול תבטיח לכם טיול מהנה מבחינת "עבירות" במסלול, נופי המסלול, אופי הטיול, אורכו וכדומה.

מדריך לקניית ה4×4 הראשון שלי

קניית ג'יפ ראשון היא תהליך מעניין ומסקרן, בהליך כזה קודם כל צריכים ללמוד ולחקור ורק אחרי זה לגשת לרכישה. איך קונים ג'יפ ראשון? מה בכלל מגדיר ג'יפ? איך ניגשים לרכישה ומה צריך לדעת? בדיוק בשביל זה בנינו לכם מדריך קצר וענייני שיעזור לכם להגיע מכווני מטרה

עגלת הקניות0
אין מוצרים בעגלת הקניות!
המשך קנייה
0

ללקוחות האתר בלבד!

לכבוד חג שבועות 🌾

כל האתר ב20% הנחה!

בהזנת קוד קופון: S20

דילוג לתוכן